13 lipca 2016

Czego potrzebują mieszkańcy Gdyni? Znamy wyniki głosowania podczas Gdynia Design Days

Bez kategorii

Między 3 a  10 lipca spotykaliśmy się z Wami w Gdyni, gdzie w ramach Gdynia Design Days przygotowaliśmy dla Was kilka miejskich atrakcji. Oprócz cieszących się sporym zainteresowaniem spacerów architektonicznych po modernistycznej części miasta, razem z Laboratorium Innowacji Społecznych przygotowaliśmy interaktywne stoisko i zapytaliśmy mieszkańców Gdyni, czego im w ich mieście brakuje.

Przygotowaliśmy także quiz wiedzy o Gdyni. Pytania nie należały do najłatwiejszych, ale miały na celu dostarczenie ciekawostek oraz zwrócenie Waszej uwagi na plany rewitalizacji i nowej strategii dla rozwoju Gdyni.

Sprawdźcie wyniki głosowania oraz poprawne odpowiedzi w quizie! 🙂

gdd wyniki

Mieszkańcy Gdyni – uczestnicy Gdynia Design Days, wybrali potrzebę nowych toalet publicznych oraz bezpłatnych parkingów, jako najważniejsze dla nich miejskie potrzeby.

gdd spacery

Na naszym Fanpage na Facebooku znajdziecie fotorelację ze spacerów architektonicznych, prowadzonych razem z Gdyńskim Szlakiem Modernizmu. Już teraz zapraszamy na kolejne nasze aktywności w przestrzeni miejskiej. O szczegółach będziemy Was wkrótce informować na Facebooku Nie olewamy miasta! 🙂

 

Autor: Natalia Kanabus

Powrót do listy