8 czerwca 2016

Internauci zagłosują na nową toaletę dla Płocka!

Architektura  |  Ludzie w mieście  |  Rzecz o toaletach

Do 15 czerwca na stronie konkurskolo.pl każdy może oddać głos na wybrany przez siebie projekt toalety publicznej dla Płocka. Projektowi, który uzyska największą liczbę głosów, zostanie przyznane dodatkowe wyróżnienie internautów oraz nagroda pieniężna.

Partnerem Konkursu KOŁO na projekt łazienki 2016 jest Urząd Miasta Płock. Miasto wyraziło gotowość budowy toalety wg. projektu konkursowego, któremu zostanie przyznana nagroda główna. Zwycięzców i projekt przeznaczony do realizacji poznamy 22 czerwca 2016 r.

W tegorocznej edycji konkursu KOŁO organizatorzy otrzymali blisko 300 zgłoszeń. Są to projekty wolnostojącej toalety miejskiej, uwzględniające dodatkowe funkcje budynku (Toaleta plus), dopasowane do otoczenia Al. Antoniego Roguckiego w Płocku wraz z zaplanowanym miejscem rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców. Na laureatów konkursu KOŁO czekają nagrody o łącznej wartości 40 000 zł.

Wyboru najlepszego projektu koncepcyjnego na toaletę publiczną dokona Jury składające się z uznanych architektów i ekspertów, ale swój głos w plebiscycie na najciekawszy pomysł mogą oddać także internauci. Swoich faworytów będą mogli wesprzeć w dniach 8-15 czerwca głosując na stronie www.konkurskolo.pl.

KOŁO- post FB

 

Tekst: Natalia Kanabus

Powrót do listy