16 kwietnia 2015

XVII edycja Konkursu KOŁO na Projekt Łazienki

Bez kategorii

W ubiegłym tygodniu ruszył kolejny Konkurs KOŁO na Projekt Łazienki. Jak co roku, również podczas XVII edycji konkursu, lokalizacją dla projektowanych obiektów jest jedna z polskich aglomeracji. Tym razem projektowane toalety zlokalizowane będą we wrocławskim Parku Zachodnim.

Organizatorzy oczekują od uczestników koncepcyjnych projektów obiektów wolnostojących, których forma współgrać będzie z charakterem Parku Zachodniego i jego drzewostanem. Dodatkowo od uczestników wymaga się wprowadzenia funkcji i elementów dodatkowych (obok funkcji toalety publicznej), spełniających potrzeby użytkowników parku – zadaszenie chroniące przed deszcze, zdrój dla ludzi i  zwierząt czy stojak rowerowy.

Konkurs jest konkursem otwartym – udział mogą brać pełnoletnie osoby fizyczne. Uczestnicy samodzielnie umieszczają przygotowane projekty na portalu konkurskolo.pl i biorą udział w dwóch kategoriach. Konkurs Główny sędziowany jest przez Sąd Konkursowy, natomiast w Konkursie Internetowym projekty oceniane są przez internautów.

XVII edycja Konkursu KOŁO na Projekt Łazienki ruszyła 8 kwietnia 2015 i trwać będzie do 19 maja 2015 (ostateczny termin przysyłania projektów). 2 czerwca 2015 nadesłane prace zostaną opublikowane, a głosować internetowo będzie można do 10 czerwca 2015. Ostateczne wyniki poznamy 18 czerwca 2015.

Na stronie XVII edycji Konkursu Koło na Projekt Łazienki znajdziecie więcej informacji na temat tegorocznego zadania, przeczytanie o poprzednich edycjach konkursu i poznacie skład Sądu Konkursowego.

Zapraszamy Was też do śledzenia naszego fanpage’a: Konkurs KOŁO na Projekt Łazienki

plakat11

Plakat konkursu Koło na Projekt Łazienki, edycja XVII. 

Zdjęcie w miniaturze wpisu to również plakat XVII edycji konkursu Koło na Projekt Łazienki.

Powrót do listy